Partnerské články

Poskytujeme rehabilitační, relaxační a terapeutické masáže. Řešíme akutní i chronické bolesti celého pohybového aparátu.

Jak se vám u nás líbilo?

Šamanka z města

šamanka Praha

Tradiční šamanské léčení s tisíciletou tradicí aplikované na lidi z měst a jejich současné problémy. Do života svých klientů přináším takový druh síly, který v daný moment nejvíce potřebují - sílu k léčení, náročné změně, k nalezení sebe sama, svého potenciálu či k nalezení harmonie. Pokud se nedokážete pohnout z místa a cítíte se zablokovaní, podívejte se na mé stránky, kde důkaz o tom, že šamanismus může fungovat i v Praze.


Orange Academy

orange academy

Vzdělávací Organizace Orange Academy poskytuje výuku jazykových a akreditovaných rekvalifikačních kurzů po celé České republice. Podívejte se, o jaké se jedná a co vám může v jejich rámci nabídnout.


Schodolezy pro invalidy

Schodolezy pro invalidy

Jednoduše řečeno, schodolez je stroj, který doprovodné osobě umožní pohyb s postiženým na schodech. Schodolez je vybaven elektrickým motorem a díky tomu s ním lze manipulovat bez vynaložení větších fyzických sil. Za zmínku také stojí samoobslužný schodolez Explorer , který vám umožní se pohybovat po schodech bez externí pomoci. Schodolezy lze rozdělit na schodolezy pásové a schodolezy kolečkové.


Psychoterapie Praha

Psychoterapie Praha

Díky moderní společnosti orientované na prosperitu, výkon a úspěch se u lidí čím dál tím víc častěji vyskytují nepříjemné pocity vyčerpání, nespokojenosti, selhání, osamělosti. Zároveň se často neumí s pocity jako je úzkost, ochromujícící strach či panika poradit. Jestliže tedy máte jakýkoliv psychický problém, tak kvalifikovaná doktorka Miriam Kotrusová vám pomůže se s nimi vypořádat .


Masáže - partnerské články - stránky, které by vás mohly zajímat