Masáž chodidel

Masáž chodidel uvolňuje napětí a stres, a také přispívá k harmonické činnosti vašeho těla.

Masáž chodidel - proč zrovna od nás?

Důvodů proč přijít na masáž chodidel zrovna k nám do studia Oblouková, je hned několik. Jedním z hlavních příčin proč se pro nás zákazníci rozhodnou, je kládná odezva od ostatních klientů. Na základě jejich zkušeností můžeme s klidným vědomím říci, že s naší masáží chodidel budete spokojeni.

Masáž chodidel - o co se vlastně jedná

Masáž chodidel navazuje na čínskou akupunkturu, a však narozdíl od ní se jedná o zcela neinvazivní a příjemný zážitek. Místo jehel se používá pouhý tlak prstů. Jistě vás nepřekvapí, že nejvíce používanou technikou u masáže chodidel, je především akupresura. Na chodidlech se vyskytuje množství bodů a zón, které jsou energetickými drahami (meridiany) propojeny se všemi orgány ve vašem těle. Díky stimulaci těchto bodů můžeme příznivě ovlivnit funkci souvisejících orgánů, zvýšit jejich přirozenou regeneraci, zmírnit či úplně vyléčit jejich bolest.

Masáž chodidel, kterou v našem studiu provádíme v sobě nese léčivý, ochranný, sebeúzdravný a podporující potenciál.

Masáž chodidel - co využíváme?

V našem studiu Oblouková využíváme různé techniky a metody masáží. Jak bylo již zmíněno, tak reflexní masáž chodidel je prováděna zejména technikou akupresury. Níže vám stručně představíme techniky, s kterými se u nás můžete setkat.

Masáž chodidel - masážní oleje

Na naše masáže Praha využíváme oleje značky Rituals. Nabízíme vám i možnost výběru mezi špičkovými ajurvédskými oleji značky Siddhalepa, oleji v Bio kvalitě Saloos nebo oleji značky Hawai, které obsahují jojobový, mandlový a slunečnicový olej v kombinaci s růžovým dřevem, jasmínem a ylang-ylangem. S našimi oleji si masáž chodidel skutečně užijete.

Masáž chodidel - techniky z bodyterapie

Jemné doteky, které pronikají na úroveň svalů a kloubů. Doporučujeme při psychickém přetížení. Tyto techniky, které u masáže praktikujeme, umožňují zejména uvolnit zatuhlé či unavené svaly.

Masáž chodidel - podpůrné a stabilizační techniky

Vhodné hlavně při úrazech a chronických bolestech. K podpoře a stabilizaci používáme tejpovací pásky.

Masáž chodidel - lávové kameny

Masáže lávovými kameny jsou vhodné pro prohřátí a zklidnění vašeho těla. Tento druh masáže je jednou z nejefektivnějších terapií pro celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Teplo, které přírodní kameny vyzařují a speciálních masážní techniky zaručí dokonalý výsledek a uvolnění.

Masáž chodidel - mechanické baňky

Některé druhy masáží provádíme za pomoci mechanických baněk. Ze zjevných důvodu však tuto metodu u masáže chodidel nevyužijeme. Technika je hlavně vhodná pro celkové uvolnění a detoxikaci těla. Díky baňkám dokážeme mírnit či úplně odstranit celulitidu, bolesti zad a kloubů.

Masáž chodidel - vibrační ladička

Mimo masáže chodidel vám rádi představíme také proceduru, kterou provádíme pomoci terapeutických ladiček. Zvukové vibrace vytvořené terapeutickými ladičkami, mají schopnost měnit naše vnitřní rozpoložení, naše tělo, mysl, emoce i celé tělo. Vyladí, tak naší mysl a tělo zpět do původní harmonie.

Masáž chodidel - tibetskou mísu a tibetské činelky

Tibetská mísa a tibetské činelky pro lidský organismus mají zklidňující a můžeme říci, že až harmonizující vliv. Díky tónům, které tibetské činelky dosahují se lze dostat až do stavu meditace. Zvuk činelek pozitivně pracuje s tokem energie v těle a to má skvělý vliv na centrální nervovou soustavu.

Masáž chodidel Praha Vršovice vás nezklame

Všechny námi nabízené masáže provádíme již řadu let, máme mnoho zkušenosti a naši klienti se k nám vždy rádi znovu vrátí. Neváhejte vyzkoušet jak naše reflexní masáže chodidel, tak i ostatní služby, které jsou v naší nabídce. Jistě se sami přesvědčíte o kvalitě našich masáží či lekcí jógy. Budete se zde cítit dobře, pohodlně a skvěle si odpočinete.

Masáž chodidel - stránky, které by vás mohli zajímat

Masáž chodidel Masáž chodidel 1 Masáž chodidel 2 Masáž chodidel 3 Masáž chodidel 4 Masáž chodidel 5 Masáž chodidel 6 Masáž chodidel 7 Masáž chodidel 8 Masáž chodidel 9

Masáž chodidel - balíčky

Připravili jsme pro vás tři vyzkoušené balíčky masáží. Pokud vás žádný uvedený balíček neosloví, tak se podívejte do naší nabídky masáží a vytvořte si balíček vlastní. Masáže můžete volně kombinovat.

HARMONIZAČNÍ MASÁŽ Masáž chodidel 2 900 Kč 90 MINUT (CENA PLATÍ PO - PÁ OD 8:00 - 12:00)
 • Uvolňující masáž zad a šíje
 • Masáž plosek chodidel
 • Masáž hlavy a obličeje
 • V ceně lahodný bio čaj
MASÁŽ ZAD A ŠÍJE Masáž chodidel 900 Kč 90 MINUT (CENA PLATÍ PO - PÁ OD 8:00 - 12:00)
 • Masáž teplými lávovými kameny
 • Havajská masáž LOMI LOMI
 • Baňkování zad
 • Reflexní masáž plosek chodidel
 • V ceně lahodný bio čaj
TERAPEUTICKÁ MASÁŽ Masáž chodidel 3 900 Kč 90 MINUT (CENA PLATÍ PO - PÁ OD 8:00 - 12:00)
 • Aromaterapeutická masáž zad a šíje
 • Jemná biorelease masáž paží a nohou
 • Pečující masáž hlavy a obličeje
 • V ceně lahodný bio čaj

Masáž chodidel - objednejte se

TELEFON:
+420 777 079 165

E-MAIL :
info@studio-obloukova.cz

OTEVÍRACÍ DOBA:
PO - PA: 9:00 - 21:00
SO - NE: 13:00 - 19:00

Napište číslici osm (antispamová otázka)