Masáž chodidel

Masáž chodidel uvolňuje napětí a stres, a také přispívá k harmonické činnosti vašeho těla.

on-line rezervace

Masáž chodidel - proč zrovna od nás?

Důvodů proč přijít na masáž chodidel zrovna k nám do studia Oblouková, je hned několik. Jedním z hlavních příčin proč se pro nás zákazníci rozhodnou, je kládná odezva od ostatních klientů. Na základě jejich zkušeností můžeme s klidným vědomím říci, že s naší masáží chodidel budete spokojeni.

Masáž chodidel - o co se vlastně jedná

Masáž chodidel navazuje na čínskou akupunkturu, a však narozdíl od ní se jedná o zcela neinvazivní a příjemný zážitek. Místo jehel se používá pouhý tlak prstů. Jistě vás nepřekvapí, že nejvíce používanou technikou u masáže chodidel, je především akupresura. Na chodidlech se vyskytuje množství bodů a zón, které jsou energetickými drahami (meridiany) propojeny se všemi orgány ve vašem těle. Díky stimulaci těchto bodů můžeme příznivě ovlivnit funkci souvisejících orgánů, zvýšit jejich přirozenou regeneraci, zmírnit či úplně vyléčit jejich bolest.

Masáž chodidel, kterou v našem studiu provádíme v sobě nese léčivý, ochranný, sebeúzdravný a podporující potenciál.

Masáž chodidel a nohou - co využíváme?

V našem studiu Oblouková využíváme různé techniky a metody masáží. Jak bylo již zmíněno, tak reflexní masáž chodidel je prováděna zejména technikou akupresury. Níže vám stručně představíme techniky, s kterými se u nás můžete setkat.

Masáž nohou - masážní oleje

Na naše masáže Praha využíváme oleje značky Rituals. Nabízíme vám i možnost výběru mezi špičkovými ajurvédskými oleji značky Siddhalepa, oleji v Bio kvalitě Saloos nebo oleji značky Hawai, které obsahují jojobový, mandlový a slunečnicový olej v kombinaci s růžovým dřevem, jasmínem a ylang-ylangem. S našimi oleji si masáž nohou skutečně užijete.

Masáž chodidel - techniky z bodyterapie

Jemné doteky, které pronikají na úroveň svalů a kloubů. Doporučujeme při psychickém přetížení. Tyto techniky, které u masáže praktikujeme, umožňují zejména uvolnit zatuhlé či unavené svaly.

Masáž chodidel - podpůrné a stabilizační techniky

Vhodné hlavně při úrazech a chronických bolestech. K podpoře a stabilizaci používáme tejpovací pásky.

Masáž chodidel - lávové kameny

Masáže lávovými kameny jsou vhodné pro prohřátí a zklidnění vašeho těla. Tento druh masáže je jednou z nejefektivnějších terapií pro celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Teplo, které přírodní kameny vyzařují a speciálních masážní techniky zaručí dokonalý výsledek a uvolnění.

Masáž chodidel - mechanické baňky

Některé druhy masáží provádíme za pomoci mechanických baněk. Ze zjevných důvodu však tuto metodu u masáže chodidel nevyužijeme. Technika je hlavně vhodná pro celkové uvolnění a detoxikaci těla. Díky baňkám dokážeme mírnit či úplně odstranit celulitidu, bolesti zad a kloubů.

Masáž chodidel - vibrační ladička

Mimo masáže chodidel vám rádi představíme také proceduru, kterou provádíme pomoci terapeutických ladiček. Zvukové vibrace vytvořené terapeutickými ladičkami, mají schopnost měnit naše vnitřní rozpoložení, naše tělo, mysl, emoce i celé tělo. Vyladí, tak naší mysl a tělo zpět do původní harmonie.

Masáž chodidel - tibetskou mísu a tibetské činelky

Tibetská mísa a tibetské činelky pro lidský organismus mají zklidňující a můžeme říci, že až harmonizující vliv. Díky tónům, které tibetské činelky dosahují se lze dostat až do stavu meditace. Zvuk činelek pozitivně pracuje s tokem energie v těle a to má skvělý vliv na centrální nervovou soustavu.

Masáž chodidel Praha Vršovice vás nezklame

Všechny námi nabízené masáže provádíme již řadu let, máme mnoho zkušenosti a naši klienti se k nám vždy rádi znovu vrátí. Neváhejte vyzkoušet jak naše reflexní masáže chodidel, tak i ostatní služby, které jsou v naší nabídce. Jistě se sami přesvědčíte o kvalitě našich masáží či lekcí jógy. Budete se zde cítit dobře, pohodlně a skvěle si odpočinete.

Masáž chodidel - stránky, které by vás mohly zajímat

Masáž chodidel Masáž chodidel 1 Masáž chodidel 2 Masáž chodidel 3 masáž nohou Masáž chodidel 5 Masáž chodidel 6 masáž nohou 1 Masáž chodidel 8 Masáž chodidel 9

Masáž chodidel - balíčky

Připravili jsme pro vás tři vyzkoušené balíčky masáží. Pokud vás žádný uvedený balíček neosloví, tak se podívejte do naší nabídky masáží a vytvořte si balíček vlastní. Masáže můžete volně kombinovat.

Rehabilitačně - relaxační masáž zad Masáž chodidel 2 800 Kč 60 MINUT
  • Hloubková masáž zad a šíje
  • Relaxační masáž zad a šíje
  • Baňkování a tejpování problematických partií
Harmonizační masáž Masáž chodidel 1200 Kč 90 MINUT
  • Relaxační masáž zad a šíje
  • Reflexní masáž plosek chodidel
  • Antistresová masáž hlavy a obličeje
Terapeutická celotělová masáž Masáž chodidel 3 1600 Kč 120 MINUT
  • Masáž paží a dlaní, masáž nohou a plosek chodidel
  • Jemná masáž zad a šíje
  • Masáž hlavy a obličeje

Masáž chodidel - kontaktujte nás

ADRESA:
Studio Oblouková
Oblouková 683 / 15
Vršovice, Praha 10

TELEFON:
+420 723 936 482

E-MAIL :
info@studio-obloukova.cz

OTEVÍRACÍ DOBA:
PO - PA: 8:00 - 21:00
SO - NE: 8:00 - 19:00

Napište číslici osm (antispamová otázka)