Ajurvédská masáž

Ajurvédská masáž je balzám na tělo i duši. Jde o léčebnou techniku starou 5000 let

Jak se vám u nás líbilo?

Ajurvédská masáž ve studiu Oblouková

Ve studiu Oblouková pracují zkušené a pečující masérky, které přistupují ke každému klientovi individuálně a vycházejí mu maximálně vstříc. Součástí naší ajurvédské masáže je vstupní anamnéza, při které masérky zjišťují klientův zdravotní stav a podle něj přizpůsobí svou práci. Klienti se k nám rádi vracejí, a to hned z několika důvodů:

Ajurvédská masáž omlazuje i regeneruje

Ajurvédská masáž je balzám na tělo i duši. Jde o léčebnou techniku starou 5000 let s kořeny v indickém léčitelství. Jedná se o nejstarší zachovalý způsob léčení. Ajurvédu jako takovou dále tvoří speciální systém výživy, jógových cvičení, meditací aléčivých bylin.

Dotyky jsou během ajurvédské masáže velmi jemné, avšak důkladné. Naše masérky se budou věnovat každé části vašeho těla tak dlouho, dokud nedojde k harmonizaci a správnému toku energie. Promasírovány jsou svaly i klouby. Celý relaxační zážitek prohloubí použití voňavých masážních a esenciálních olejů, které zjemní vaši kůži a umocní léčebný proces odehrávající se v těle během ajurvédské masáže.

Ajurvédská masáž vyrovnává krevní tlak, regeneruje celé tělo, podpoří detoxikaci a lymfatický systém. Po pravidelných masážích se zlepšuje činnost orgánů a kvalita spánku. Všechny tyto změny v těle se podle ajurvédského učení projevují i zpomalením procesem stárnutí, takže díky masáži i omládnete.

Během masáže se z těla vylučují toxiny uložené i hluboko ve svalech, což napomáhá regeneraci. Pod citlivýma rukama našich masérek se zbavíte stresu, přestanete vnímat hluk okolního světa a můžete si užívat čas, který jste zaslouženě věnovali sami sobě.

Ajurvédská masáž u nás

Ajurvédská masáž vás vrátí do vašeho středu

Naše masérky používají vibrační ladičky a vyladí vaše tělo i mysl zpět do původní harmonie, kdy můžete zažít hluboké zklidnění.

Ajurvédská masáž s muzikoterapií

Uslyšíte jemné tóny tibetské mísy a tibetských činelek. Oba nástroje mají pro lidský organismus velmi harmonizující a zklidňující účinky. Díky jejich tónům se můžeme dostat až do stavů meditace. Zvuk činelek usměrňuje tok energie v těle, což má úžasný blahodárný vliv na centrální nervovou soustavu.

Ajurvédská masáž ve spojení s relaxačními oleji

Nově pracujeme s oleji francouzské značky ALTEARAH, české značky HANNA MARIA, MANIPURA a s dalšími kvalitními esenciálními oleji, které nádherně zjemní vaši kůži a díky úchvatné vůni si dozvuky masáže budete vychutnávat ještě doma.

Ajurvédská masáž jako návrat sám k sobě

Masáže se pro vás mohou stát podporou na cestě k sobě. Působí nejen na smysly a tělo, ale především na nitro – na duši každého z nás.

Ajurvédská masáž - umíme nabídnout mnohem víc

Naše studio se zaměřuje i mimo ajurvédské masáže na všechny jiné druhy masáží a procedúr. Níže je vidět seznam těch nejčastěji žádáných. Pokud se chcete dotázat na nějakou speciální masáž či techniku, tak nás kontaktujte telefonicky nebo skrz nezávazný poptávkový formulář.

Ajurvédská masáž - stránky, které by vás mohly zajímat

Ajurvédská masáž Ajurvédská masáž 10 Ajurvédská masáž 2 Ajurvédská masáž 3 Ajurvédská masáž 12 Ajurvédská masáž 5 Ajurvédská masáž 6 Ajurvédská masáž 7 Ajurvédská masáž 1 Ajurvédská masáž 9

Ajurvédská masáž - balíčky

Připravili jsme pro vás tři vyzkoušené balíčky masáží. Pokud vás žádný uvedený balíček neosloví, tak se podívejte do naší nabídky masáží a vytvořte si balíček vlastní. Masáže můžete volně kombinovat.

HARMONIZAČNÍ MASÁŽ Ajurvédská masáž 2 1200 Kč 90 MINUT
 • Uvolňující masáž zad a šíje
 • Masáž plosek chodidel
 • Masáž hlavy a obličeje
 • V ceně lahodný bio čaj
MASÁŽ ZAD A ŠÍJE Ajurvédská masáž 1200 Kč 90 MINUT
 • Masáž teplými lávovými kameny
 • Havajská masáž LOMI LOMI
 • Baňkování zad
 • Reflexní masáž plosek chodidel
 • V ceně lahodný bio čaj
TERAPEUTICKÁ MASÁŽ Ajurvédská masáž 3 1200 Kč 90 MINUT
 • Aromaterapeutická masáž zad a šíje
 • Jemná biorelease masáž paží a nohou
 • Pečující masáž hlavy a obličeje
 • V ceně lahodný bio čaj

Ajurvédská masáž - objednejte se

ADRESA:
Studio Oblouková
Oblouková 683 / 15
Vršovice, Praha 10

TELEFON:
+420 777 079 165

E-MAIL :
info@studio-obloukova.cz

OTEVÍRACÍ DOBA:
PO - PA: 9:00 - 21:00
SO - NE: 10:00 - 19:00

Napište číslici osm (antispamová otázka)