Psychoterapie Praha

Psychoterapie Praha - psychoanalytická psychoterapie, skupinová a individuální psychoterapie. Psychoterapie s Dr. Miriam Kotrusovou vám pomůže s nízkým seběvedomím

Jak se vám u nás líbilo?

Psychoterapie Praha - proč je potřeba?

Díky moderní společnosti orientované na prosperitu, výkon a úspěch se u lidí čím dál tím víc častěji vyskytují nepříjemné pocity vyčerpání, nespokojenosti, selhání, osamělosti či mají nízké sebevědomí. Dalším faktorem je, že zároveň svým pocitům nevěnuji pozornost a nepovažují je za dost důležité - přehlížejí je. Lidé se také často neumí s pocity jako je úzkost, ochromujícící strach či panika poradit. Jestliže tedy máte jakýkoliv psychický problém, tak psychoterapie Praha by vám měla pomoci. Kvalifikovaná doktorka Miriam Kotrusová vám pomůže se vypořádat s vašimi pocity. Délka psychoterapie se liší v závislosti na tom, jak různí jsou lidé a jejich problémy, s nimiž přicházejí za terapeutem.

Délku, průběh i obsah psychoterapie si určí každý klient sám. Dr. Miriam Kotrusová se snaží mít vždy ke každému individuální přístup. Každý člověk a každý problém je specifický a taktéž s ním i jeho problémy. Někomu stačí pár hodin a někdo vyžaduje mnohem větší dobu. Psychoterapie Praha vám jistě prospějí. Je pochopitelné, že každému vyhovuje jíný psychoterapeut a přístup, kterým postupuje, ale klienti Dr. Miriam Kotrusové jsou s ní maximálně spokojeni.

Psychoterapie Praha - individuální terapie

Psychoterapie Praha u Miriam Kotrusové vám dává možnost se o sobě dozvědět více informací. Můžete se díky tomu naučit mít rádi i negativní stránky své osobnosti či začnete opět věřit svému vnitřnímu vědění. Vedle lepšího poznání samého sebe začnete vnímat i své okolí v jiném světle. Člověk po skončení individuální psychoterapie cítí jedinečný prožitek setkání samého se sebou. Na individuální psychoterapie se Dr. Miriam Kotrusová specializuje.

Psychoterapie Praha - vztahové problémy

Psychoanalytická psychoterapie vám může pomoci pokud jste se ocitli v partnerské krizi. Rovněž může pomoci člověku vidět jeho životní situaci s větším odstupem, a jestliže bude dostatečně motivovaný, může se zkusit jakým způsobem on sám přispěl k danému vztahovému problému. V bezpečném a podporujícím terapeutickém prostředí, kde psychoterapeut nekritizuje a neodsuzuje, se klient může začít soustředit na to, čím on sám přispěl k partnerské krizi. .

Psychoterapie Praha - partnerské články - stránky, které by vás mohly zajímat

Psychoterapie Praha - partnerské články  Psychoterapie Praha - partnerské články 10 Psychoterapie Praha - partnerské články  2 Psychoterapie Praha - partnerské články 3 Psychoterapie Praha - partnerské články 12