Klasická masáž

Poskytujeme rehabilitační, relaxační, terapeutické a klasické masáže. Řešíme akutní i chronické bolesti celého pohybového aparátu.

Jak se vám u nás líbilo?

Klasická masáž ve studiu Oblouková

Nemůžete se rozhodnout, jakou léčebnou proceduru si ve studiu Oblouková vyberete? Zkuste začít klasickou masáží. Čekají na tu na vás zkušené masérky s profesionálním přístupem, které vám vysvětlí, co od masáže Praha čekat a mohou vám vysvětlit benefity dalších masáží v nabídce, mezi které patří ajurvédská masáž, masáž lávovými kameny či Dornova metoda. A proč masáž právě u nás?

Klasická masáž přispívá k relaxaci i prevenci

Odbourání stresu i pomocník při chronických stavech. Obojí zvládne klasická masáž založená na speciálních hmatech, tření a hnětení. Klasická masáž uvolňuje bloky po úrazech či přetěžování těla. Vyhledávají ji lidé v akutních případech prudké bolesti i ti, kteří na ni chodí preventivně, aby se problémům vyhnuli.

Díky klasické masáži se zlepšuje prokrvení masírovaných oblastí, dochází k relaxaci svalů a zmírňovaní bolesti, rychleji se vstřebávají otoky či výrony. Masáž přináší do tělesných tkání čerstvý kyslík a tím dochází k odbourání toxických látek, což urychluje rehabilitaci po zranění a podporu zotavení z nemoci či úrazu.

Během klasické masáže se do mozku uvolňují endorfiny, což přináší pocit štěstí a zvyšuje požitek z relaxace. Celkově má masáž uklidňující účinek a po proceduře se budete cítit lehčí a uvolněnější. Stejně jako u ajurvédské masáže či masáže lávovými kameny, i během klasické masáže se můžete těšit na použití voňavých olejů, které přirozeně podpoří celý léčebný proces.

Klasická masáž u nás

Klasická masáž odbourává stres

Tato masáž slouží nejen k udržování zdraví a jako prevence před nechtěnými zdravotními potížemi, ale zároveň pomáhá odbourávat stres, který se v nás po každodenních nepříjemných situací drží. Svěřte se do rukou našich profesionálních masérek, které se vám budou věnovat.

Klasická masáž je u nás vždy individuální

Před každou masáží projdou masérky s klientem vstupní anamnézu. Zjistí, co ho trápí a společně se domluví na postupu. Každá masáž je tak individuální, šitá na míru klientovým potřebám a požadavkům.

Klasická masáž ve spojení s relaxačními oleji

Pracujeme s oleji francouzské značky ALTEARAH, české značky HANNA MARIA, MANIPURA a s dalšími kvalitními esenciálními oleji, které nádherně zjemní vaši kůži a díky úchvatné vůni si dozvuky masáže budete vychutnávat ještě doma.

Klasická masáž a tibetské mísy

Tibetské mísy a ladičky jsou naše specialita. Vibrace vyladí tělo i mysl do původní harmonie a vedou k hlubokému zklidnění. Po masáži si užijete meditativní stavy a vychutnáte si zklidňující účinky těchto harmonizujících nástrojů. Zvuk činelek usměrňuje tok energie v těle, což má blahodárný vliv na centrální nervovou soustavu.

Klasická masáž - umíme nabídnout mnohem víc

Naše studio se zaměřuje na nejrůznejší masážní techniky a procedúry, které jsou s nimi úzce spojené. K těm nejčastějí žádaným službám jsme vytvořili vlastní podstránky, kde se o nich můžete dozvědět více informací. Pokud se chcete dotázat na nějakou speciální masáž či techniku, tak nás kontaktujte telefonicky nebo skrz poptávkový formulář.

Klasická masáž - stránky, které by vás mohly zajímat

Klasická masáž Klasická masáž 10 Klasická masáž 2 Klasická masáž 3 Klasická masáž 12 Klasická masáž 5 Klasická masáž 6 Klasická masáž 7 Klasická masáž 1 Klasická masáž 9

Klasická masáž - balíčky

Připravili jsme pro vás tři vyzkoušené balíčky masáží. Pokud vás žádný uvedený balíček neosloví, tak se podívejte do naší nabídky masáží a vytvořte si balíček vlastní. Masáže můžete volně kombinovat.

HARMONIZAČNÍ MASÁŽ Klasická masáž 2 1200 Kč 90 MINUT
 • Uvolňující masáž zad a šíje
 • Masáž plosek chodidel
 • Masáž hlavy a obličeje
 • V ceně lahodný bio čaj
MASÁŽ ZAD A ŠÍJE Klasická masáž 1200 Kč 90 MINUT
 • Masáž teplými lávovými kameny
 • Havajská masáž LOMI LOMI
 • Baňkování zad
 • Reflexní masáž plosek chodidel
 • V ceně lahodný bio čaj
TERAPEUTICKÁ MASÁŽ Klasická masáž 3 1200 Kč 90 MINUT
 • Aromaterapeutická masáž zad a šíje
 • Jemná biorelease masáž paží a nohou
 • Pečující masáž hlavy a obličeje
 • V ceně lahodný bio čaj

Klasická masáž - objednejte se

ADRESA:
Studio Oblouková
Oblouková 683 / 15
Vršovice, Praha 10

TELEFON:
+420 777 079 165

E-MAIL :
info@studio-obloukova.cz

OTEVÍRACÍ DOBA:
PO - PA: 9:00 - 21:00
SO - NE: 10:00 - 19:00

Napište číslici osm (antispamová otázka)