Lymfatická masáž - manuální lymfodrenáž

Poskytujeme rehabilitační, relaxační a terapeutické masáže. Řešíme akutní i chronické bolesti celého pohybového aparátu.

on-line rezervace

Lymfatická masáž pomáhá proti otokům i bolestem hlavy

Častokrát lymfatický systém nefunguje tak, jak má. Pokud lymfa neproudí plynule, celý systém se zanáší a dochází ke zdravotním problémům. Mezi ty nejznámější patří otoky na těle a zadržování vody. Nesprávně fungující systém ale může přinášet i další nepříjemné potíže: chronickou únavu, bolesti hlavy či větší sklon k infekčním chorobám horních cest dýchacích. Na řešení akutních problémů i jako prevence skvěle působí lymfatická masáž.

Jak lymfatická masáž pomáhá?

Tato procedura se řadí detoxikačním terapiím. Masáže podporují průtok lymfy, zlepšují imunitní systém a odstraňují z těla zadrženou vodu. Lymfatické masáže vyplavují z těla škodliviny a celkově tak dokážou ulevit namáhanému organismu.

Lymfatická masáž dále působí preventivně proti vzniku křečových žil a prokrvuje pokožku. Pomáhá odstraňovat celulitidu i chronické otoky končetin.

Co se děje při lymfatické masáži?

Naše masérky využívají speciální svalovou techniku. Ta je založena na jemnějším tlaku a frekvenci. Masírují se především lymfatické dráhy a tím se aktivuje činnost lymfy. Tlak na pokožku je mírný, proto je masáž příjemná. Pokud tedy hledáte lymfatické masáže Praha, vyzkoušejte naše studio Masáže Praha.

Co se masíruje při lymfatické masáži?

Masáž se provádí po celém těle tak, jak je potřeba. Oblíbená je lymfatická masáž obličeje - manuální lymfodrenáž je jemná masérská technika obnovující a zvyšující oběh lymfy. Nejdříve se pomocí jemných tlaků uvolní hlavní uzliny a následně se provede drenáž tekutiny. Ta odchází vylučovacím systémem ven z těla.

Ruční lymfodrenáž odstraňuje nežádané otoky ve tváři a v okolí očí. Dále působí v oblastech pod bradou a na krku. Je skvělá na celkové vyčištění pokožky a regeneraci pleti. Lymfodrenáž není jen kosmetickou záležitostí viditelnou na povrchu - působí také proti migrénám.

Lymfatická masáž nohou

Naše nohy trápí otoky nejvíce. Pomocí lymfodrenáže se uvolňují uzliny a dochází a zrychluje se oběh lymfy. Otoky se postupně zmírňují a zrychluje se metabolismus. Pokožka se zjemní a únava z nohou začne odcházet. V případě dlouhodobých problémů se doporučuje lymfodrenáž opakovaně, aby se účinek mohl projevit naplno. Pokud trpíte bolestí končetin, lymfatická masáž nohou pro vás může být řešením vašich chronických problémů.

Kdy jít na masáž?

Lymfatická masáž se doporučuje jako prevence proti všem výše zmiňovaným problémům a můžete na ní jít kdykoliv, když si budete chtít užít relaxaci.

Lymfodrenáž se doporučuje v případech, kdy:

Máte pocit, že lymfodrenáž je to, co potřebujete? Lymfodrenáž Praha ve Studiu Oblouková je tu pro vás. Přivítají vás zkušené masérky, které s těmito procedurami mají bohaté zkušenosti. Pomohou vám v případě, ať už lymfodrenáž chcete vyzkoušet kvůli kosmetickému účinku, či pomocí ní vyřešit zdravotní problémy.

Lymfatická masáž - stránky, které by vás mohly zajímat

Lymfatická masáž Lymfatická masáž 1 Lymfatická masáž 2 Lymfatická masáž 3 Lymfatická masáž 4 Lymfatická masáž 5 Lymfatická masáž 6 Lymfatická masáž 7 Lymfatická masáž 8 Lymfatická masáž 9

Lymfatická masáž - balíčky

Připravili jsme pro vás tři vyzkoušené balíčky masáží. Pokud vás žádný uvedený balíček neosloví, tak se podívejte do naší nabídky masáží a vytvořte si balíček vlastní. Masáže můžete volně kombinovat.

Rehabilitačně - relaxační masáž zad Lymfatická masáž 2 800 Kč 60 MINUT
  • Hloubková masáž zad a šíje
  • Relaxační masáž zad a šíje
  • Baňkování a tejpování problematických partií
Harmonizační masáž Lymfatická masáž 1200 Kč 90 MINUT
  • Relaxační masáž zad a šíje
  • Reflexní masáž plosek chodidel
  • Antistresová masáž hlavy a obličeje
Terapeutická celotělová masáž Lymfatická masáž 3 1600 Kč 120 MINUT
  • Masáž paží a dlaní, masáž nohou a plosek chodidel
  • Jemná masáž zad a šíje
  • Masáž hlavy a obličeje

Lymfatická masáž - kontaktujte nás

ADRESA:
Studio Oblouková
Oblouková 683 / 15
Vršovice, Praha 10

TELEFON:
+420 723 936 482

E-MAIL :
info@studio-obloukova.cz

OTEVÍRACÍ DOBA:
PO - PA: 8:00 - 21:00
SO - NE: 8:00 - 19:00

Napište číslici osm (antispamová otázka)