Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny přináší velké množství benefitů - prokrvuje cévy, zlepšuje cirkulaci a okysličení krve, přináší úlevu od bolavých svalů.

Jak se vám u nás líbilo?

Masáž lávovými kameny ve studiu Oblouková

Do našeho studia Oblouková se klienti vracejí pravidelně. Zkušené masérky nabízejí různé masáže Praha, mezi které patří nejen masáž lávovými kameny, ale i ajurvédská masáž, klasická masáž a Dormova metoda. Součástí každé masáže je i odborná konzultace a vstupní anamnéza zaručující individuální přístup. Co studio dále nabízí?

Masáž lávovými kameny rozproudí energii v těle

Blahodárné účinky masáže lávovými kameny znali staří Mayové, Inkové, Havajci a Číňané už před 5000 lety. Během procedury se přikládají teplé kameny na tělo a díky nim se rozproudí energie na důležitých bodech zvané meridiány. To jsou energetické dráhy těla, které jsou velmi často zablokované. Díky silný energickým vibracím z kamenů v kombinaci s teplem dochází k odblokovaní a rozproudění energie v těle.

Jak už sám název napovídá, tak lávové kameny pocházejí přímo ze sopky, odkud byly ve formě horké hmoty vyvrženy na zemský povrch. Po ochlazení a uzavření v nich zůstaly léčivé energetické vibrace. Lávové kameny jsou čediče vulkanického původu, na povrchu jsou hladké a mohou mít různé velikosti.

Masérka kameny nejdříve nahřeje ve speciální nádobě a poté je přikládá na klíčové body na těle. Stejně jako u ajurvédské masáže, i zde se používají vonné oleje, díky kterým kameny hladce kloužou po svalech.

Masáž lávovými kameny přináší velké množství benefitů - prokrvuje cévy, zlepšuje cirkulaci a okysličení krve, přináší úlevu od bolavých svalů. Zároveň působí velmi dobře na lymfatický systém, uvolňuje křeče a dokonce zrychluje metabolismus.

Uleví nejen tělu, ale i duši. Masáž vás zbaví stresu a negativních energií. Během této procedury se dostanete do stavu hluboké relaxace a budete si užívat celkovou regeneraci organismu.

Masáž lávovými kameny u nás

Masáž lávovými kameny a masážní oleje

Ve studiu Oblouková pro vás vybíráme kvalitní oleje s tou největší pečlivostí. Používáme francouzskou značku ALTEARAH, české značky HANNA MARIA, MANIPURA a další kvalitními esenciální oleje

Masáž lávovými kameny působí proti celulitidě

Díky teplu dochází k prokrvení organismu a startuje detoxikace. Póry se otevírají a zrychluje se metabolismus, což pomáhá nastartovat proces hubnutí a zmírňování celulitidy.

Masáž lávovými kameny a stavy meditace

Během masáží využíváme i tibetské činelky a ladičky. Jejich zvuk harmonizuje a zklidňuje tělo. Díky těmto tónům se klienti často dostávají až do stavu meditace, usměrňuje se jim tok energie v těle, což má blahodárný vliv na centrální nervovou soustavu.

Masáž lávovými kameny jako terapie

Relaxační procedury působí nejen na tělo, ale i na nitro. Každá masáž je u nás jedinečná, šitá klientovi přímo na míru a může se tak stát podporou na cestě k sobě. Techniky v sobě nesou léčivý, ochranný a sebeuzdravující potenciál.

Masáž lávovými kameny - umíme nabídnout mnohem víc

Naše studio se samozřejmně zaměřuje i na všechny ostatní druhy masáží a procedúry s nimi úzce spojené. Níže můžete vidět seznam těch, které jsou v našem studiu nejčastěji žádáné. Pokud se chcete dotázat na nějakou speciální masáž či techniku, tak nás kontaktujte telefonicky nebo skrz nezávazný poptávkový formulář.

Masáž lávovými kameny - stránky, které by vás mohly zajímat

Masáž lávovými kameny Masáž lávovými kameny 10 Masáž lávovými kameny 2 Masáž lávovými kameny 3 Masáž lávovými kameny 12 Masáž lávovými kameny 5 Masáž lávovými kameny 6 Masáž lávovými kameny 7 Masáž lávovými kameny 1 Masáž lávovými kameny 9

Masáž lávovými kameny - balíčky

Připravili jsme pro vás tři vyzkoušené balíčky masáží. Pokud vás žádný uvedený balíček neosloví, tak se podívejte do naší nabídky masáží a vytvořte si balíček vlastní. Masáže můžete volně kombinovat.

HARMONIZAČNÍ MASÁŽ Masáž lávovými kameny 2 1200 Kč 90 MINUT
 • Uvolňující masáž zad a šíje
 • Masáž plosek chodidel
 • Masáž hlavy a obličeje
 • V ceně lahodný bio čaj
MASÁŽ ZAD A ŠÍJE Masáž lávovými kameny 1200 Kč 90 MINUT
 • Masáž teplými lávovými kameny
 • Havajská masáž LOMI LOMI
 • Baňkování zad
 • Reflexní masáž plosek chodidel
 • V ceně lahodný bio čaj
TERAPEUTICKÁ MASÁŽ Masáž lávovými kameny 3 1200 Kč 90 MINUT
 • Aromaterapeutická masáž zad a šíje
 • Jemná biorelease masáž paží a nohou
 • Pečující masáž hlavy a obličeje
 • V ceně lahodný bio čaj

Masáž lávovými kameny - objednejte se

ADRESA:
Studio Oblouková
Oblouková 683 / 15
Vršovice, Praha 10

TELEFON:
+420 777 079 165

E-MAIL :
info@studio-obloukova.cz

OTEVÍRACÍ DOBA:
PO - PA: 9:00 - 21:00
SO - NE: 10:00 - 19:00

Napište číslici osm (antispamová otázka)