Schodolezy pro invalidy

Schodolez pro invalidy je zařízení, ke kterému můžeme připevnit invalidní vozík a tím umožníme postížené osobě pohyb po schodech.

Jak se vám u nás líbilo?

Co je vlastně schodolez?

Jednoduše řečeno, schodolez je stroj, který doprovodné osobě umožní pohyb s postiženým na schodech. Schodolez je vybaven elektrickým motorem a díky tomu s ním lze manipulovat bez vynaložení větších fyzických sil. Za zmínku také stojí samoobslužný schodolez Explorer , který vám umožní se pohybovat po schodech bez externí pomoci. Schodolezy lze rozdělit na schodolezy pásové a schodolezy kolečkové.

Novějším typem jsou ty kolečkové. Na tyto kolečkové schodolezy můžete připevnit buď celý invalidní vozík, nebo jsou schodolezy, které mají sedačku jako součást vybavení. Nevýhodou tohoto druhu je, že obsluha je nucena využívat fyzické síly a dovednosti při vyvažování.

Druhým typem jsou schodolezy pásové, které se obsluhují snadno a bezpečně. Pohybují se jen se zapnutým motorem, a netřeba tak fyzických sil ani cit pro vyvažování. U tohoto typu je zase nevýhodou schopnost se pohybovat pouze po rovném schodišti. Pokud tedy potřebujete mít možnost pohybu po točitém či atypickém schodišti, tak je nutné zvolit kolečkový schodolez.

Výhody kolečkového schodolezu?

Výhody pásového schodolezu?

Přednosti společnosti ALLMEDICA s.r.o.:

Schodolezy bazar

Společnost ALLMEDICA vám zaručuje, že všechny repasované schodolezy, které ve svém bazaru nabízí prošly kompletně revizí, a že všechny použité díly jako je například baterie byly nahrazeny za nové. Na schodolezy z bazaru poskytují záruku 24 měsíců.

Schodolezy půjčovna

Firma ALLMEDICA s.r.o. vám na svém webu také nabízí půjčovnu schodolezů. Můžete si tak zapůjčit schodolez na jeden den či na několik měsíců. Při zapůjčení schodolezu, vás také zaučí jak se schodolezem zacházet.

Pro zobrazení cen za zapůjčení schodolezu navštivte jejich web www.allmedica.eu.

Schodolezy - partnerské články - stránky, které by vás mohly zajímat

kolečkové schodolezy Schodolezy - partnerské články 10 Schodolezy - partnerské články  2 Schodolezy - partnerské články 3 Schodolezy - partnerské články 12 schodolez sedacka 5 Schodolezy - partnerské články 6 schodolezy schodolezy 2 schodolezy pásové