Masáž zad

Masáž zad způsobí značné prokrvení nejen ve svalovém a vazivovém aparátu, ale prokrví se rovněž i vaše vnitřní orgány.

on-line rezervace

Masáž zad - proč od nás?

Na začátek vám uvádíme pár důvodů proč přijít na masáž zad zrovna k nám. Na základě zpětné vazby od klientů i naší více jak 15 leté praxi jsme přesvědčení, že s našemi masážemi budete nadmíru spokojeni. Ať už se jedná o jakýkoliv druh masáže, tak naše masáže Praha Vršovice vás jistě nezklamou.

Masáž zad - co můžete čekat?

U masáže zad dochází k zrychlení látkové výměny, vytlačení odpadních a balastních látek, jako je třeba kyselina mléčná či sůl, do kapilárního a lymfatického systému. Díky naší masáži začne svalový systém uvolńovat jednotlivá vlákna a spazmy. Po tomto procesu se dostavuje onen známý pocit celkové regenerace těla a pocit lehkosti.

Masáž zad pomůže prokrvit a vybalancovat svaly, které mají na starost držení a pohyb vašich kloubů, tím se jim uleví nebo předejte případné bolesti. Je zapotřebí si uvědomit, že masáž zad nějak neposílí vaše svaly, ale pouze jim pomůže regenerovat a připraví je lepší fyzický výkon. U masáže zad provádíme tvrdší hmaty za účelem odstranit nežádoucí látky, které způsobují ztuhlost a únavu.

Masáž zad - co využíváme?

Masáž zad - mechanické baňky

Masáž zad můžeme provádět mechanickými baňkami. To bude mít přínos především pro vaše celkové uvolnění a detoxikaci těla. Díky této metodě dokážeme tlumit či úplně odstranit bolesti zad i kloubů a celulitidu.

U masáže s baňkami vzniká podtlak, který způsobuje jejich přisátí na pokožku, a tím se vytvoří vyžadované uvolnění podkoží. Masáž mechanickými baňkami stojí za vyzkoušení. Jedná se o velmi příjemný zážitek.

Masáž zad - techniky z bodyterapie

Technika založená na jemných dotecích pronikajících na úroveň svalů a kloubů. Doporučují se při psychickém vytížení člověka. U masáže zad tyto doteky praktikujeme pro uvolnění zatuhlých či unavených svalů.

Masáž zad - lávové kameny

Masáž lávovými kameny dokonale prohřeje a zklidní vaše tělo. Masáž zad prováděna lávovými kameny, je jednou z nejefektivnějších masážních metod pro celistvou relaxaci a regeneraci jak těla, tak i mysli. Díky teplu, které přírodní kameny produkují a uvolňujícím masážním technikám se jedná o dokonalý zážitek

Masáž zad - masážní oleje

U nás při masáži používáme oleje značky Rituals, ale máte i možnost si vybrat mezi prvotřídními ajurvédskými oleji značky Siddhalepa, oleji v Bio kvalitě Saloos nebo oleji značky Hawai, které obsahují jojobový, mandlový a slunečnicový olej v kombinaci s jasmínem, růžovým dřevem a ylang-ylangem.

Masáž zad - vibrační ladička

Vedle našich masáží zad vám nabízíme také proceduru provozovanou za pomoci terapeutických ladiček. Tyto zvukové vibrace umí měnit naše vnitřní rozpoložení, mysl, emoce i celé tělo. Vylaďte se s námi do harmonie.

Masáž zad Praha Vršovice vás jistě nezklame

Se všemi masážemi, které v našem studiu nabízíme, máme více jak 15 letou praxi. Masáž zad není výjimkou. Nemusíte se tedy bát, že bychom nevěděli, co děláme. Ať už se jedná o masáž chodidel, reflexní masáž, masáž hlavy či jakoukoliv jinou masáž, kterou si můžete sami poskládat z níže uvedených akčních balíčků. Přijďte a vyzkoušejte naše harmonizující masáže v srdci Vršovic.

Masáž zad - stránky, které by vás mohly zajímat

Masáž zad Masáž zad 1 Masáž zad 2 Masáž zad 3 Masáž zad 4 Masáž zad 5 Masáž zad 6 Masáž zad 7 Masáž zad 8 Masáž zad 9

Masáž zad - balíčky

Připravili jsme pro vás tři vyzkoušené balíčky masáží. Pokud vás žádný uvedený balíček neosloví, tak se podívejte do naší nabídky masáží a vytvořte si balíček vlastní. Masáže můžete volně kombinovat.

Rehabilitačně - relaxační masáž zad Masáž zad 2 800 Kč 60 MINUT
  • Hloubková masáž zad a šíje
  • Relaxační masáž zad a šíje
  • Baňkování a tejpování problematických partií
Harmonizační masáž Masáž zad 1200 Kč 90 MINUT
  • Relaxační masáž zad a šíje
  • Reflexní masáž plosek chodidel
  • Antistresová masáž hlavy a obličeje
Terapeutická celotělová masáž Masáž zad 3 1600 Kč 120 MINUT
  • Masáž paží a dlaní, masáž nohou a plosek chodidel
  • Jemná masáž zad a šíje
  • Masáž hlavy a obličeje

Masáž zad - kontaktujte nás

ADRESA:
Studio Oblouková
Oblouková 683 / 15
Vršovice, Praha 10

TELEFON:
+420 723 936 482

E-MAIL :
info@studio-obloukova.cz

OTEVÍRACÍ DOBA:
PO - PA: 8:00 - 21:00
SO - NE: 8:00 - 19:00

Napište číslici osm (antispamová otázka)