Reflexní masáž

Reflexní masáž nebo také reflexní terapie je vhodná pro kompletní obnovu energie ve vašem těle. Je vhodná takřka pro každého.

Reflexní masáž - proč přijít k nám?

Na základě zpětné vazby od našich klientů vám uvádíme pár důvodů proč si vybrat reflexní masáž od nás.. Jsme skutečně přesvědčení, že se vám bude naše reflexní masáž líbit stejně tak, jako se líbila řadě zákazníků před vámi.

Reflexní masáž - o co jde?

Reflexní masáž závisí na pomyslném rozdělení těla člověka na 10 svislých a 4 vodorovné reflexní zóny a určení reflexních bodů, tedy nervových zakončení, po jejichž stimulaci dochází k ústupu od bolestí a k obnovení přirozených a správných funkcí postižených orgánů.

Využívat se mohou reflexní body po celém těle, ale nejběžněji se využívají ty, které se nachází na ploskách nohou. Jedná se tedy o reflexní masáž chodidel. Další často využívané reflexní plochy se nachází na rukou, šíji, zádech, uších a v pánevní oblasti.

Reflexní masáž si klade především za cíl celkové obnovení toku energie v těle a díky působení na reflexní body zároveň příznivě ovlivní vaší psychiku.

Reflexní masáž Praha - co používáme?

V našem studiu Oblouková se můžete setkat s různými technikami a metodami masáží. Reflexní masáž je vykonávána především technikou akupresury. Zde vám stručně představíme další techniky, které se u nás používají.

Reflexní masáž - masážní oleje

Pro naše reflexní masáže Praha používáme oleje od značky Rituals. Naši klienti mají i možnost výběru mezi oleji v Bio kvalitě značky Saloos, nejlepšími ajurvédskými oleji Siddhalepa nebo oleji značky Hawai, které obsahují jojobový, mandlový a slunečnicový olej v kombinaci s růžovým dřevem, jasmínem a ylang-ylangem. S těmito oleji bude reflexní masáž o to větší zážitek.

Reflexní masáž - techniky z bodyterapie

Díky jemným dotekům pronikajícím na úroveň svalů a kloubů vám pomůžeme uvolnit unavené a zatuhlé svaly. Tyto techniky jsou vhodné při psychickém přetížení.

Reflexní masáž - lávové kameny

Masáže lávovými kameny jsou vhodné pro prohřátí a zklidnění vašeho těla. Tento druh masáže je jednou z nejefektivnějších terapií pro celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Teplo, které přírodní kameny vyzařují a speciálních masážní techniky zaručí dokonalý výsledek a uvolnění.

Reflexní masáž - mechanické baňky

Některé druhy masáží provádíme za pomoci mechanických baněk. Ze zjevných důvodu však tuto metodu u reflexní masáže chodidel nevyužijeme. Technika je hlavně vhodná pro celkové uvolnění a detoxikaci těla. Díky baňkám dokážeme mírnit či úplně odstranit celulitidu, bolesti zad a kloubů.

Reflexní masáž - vibrační ladička

Vedle reflexní masáže vám můžeme nabídnout procedúru, kterou provádíme pomocí terapeutických ladiček. Tyto ladičky, mají vliv na naše vnitřní rozpoložení, tělo, mysl a emoce. Vyladí nás tedy po fyzické i duševní stránce do původní harmonie.

Reflexní masáž - tibetskou mísu a tibetské činelky

Tibetská mísa a tibetské činelky mají zklidňující a harmonizující vliv pro lidský organismus. Tóny, které tibetské činelky vydávají nás mohou dostat až do stavu meditace. Zvuk činelek má díky pozitivní práci s tokem energie, která se v těle nachází, skvělý vliv na centrální nervovou soustavu.

Reflexní masáž v našem studiu Oblouková

Reflexní masáž provádíme mnoho let a máme s ní velké zkušenosti. Neváhejte využit naše služby i vy sami a staňte se našim dalším spokojeným zákazníkem. Přijďte na masáž či jógu oboje je ve špičkové kvalitě, kterou jen tak nenajdete. Jistě si zde skvěle odpočinete.

Reflexní masáž - stránky, které by vás mohli zajímat

Reflexní masáž Reflexní masáž 10 Reflexní masáž 2 Reflexní masáž 3 Reflexní masáž 12 Reflexní masáž 5 Reflexní masáž 6 Reflexní masáž 7 Reflexní masáž 1 Reflexní masáž 9

Reflexní masáž - balíčky

Připravili jsme pro vás tři vyzkoušené balíčky masáží. Pokud vás žádný uvedený balíček neosloví, tak se podívejte do naší nabídky masáží a vytvořte si balíček vlastní. Masáže můžete volně kombinovat.

HARMONIZAČNÍ MASÁŽ Reflexní masáž 2 900 Kč 90 MINUT (CENA PLATÍ PO - PÁ OD 8:00 - 12:00)
 • Uvolňující masáž zad a šíje
 • Masáž plosek chodidel
 • Masáž hlavy a obličeje
 • V ceně lahodný bio čaj
MASÁŽ ZAD A ŠÍJE Reflexní masáž 900 Kč 90 MINUT (CENA PLATÍ PO - PÁ OD 8:00 - 12:00)
 • Masáž teplými lávovými kameny
 • Havajská masáž LOMI LOMI
 • Baňkování zad
 • Reflexní masáž plosek chodidel
 • V ceně lahodný bio čaj
TERAPEUTICKÁ MASÁŽ Reflexní masáž 3 900 Kč 90 MINUT (CENA PLATÍ PO - PÁ OD 8:00 - 12:00)
 • Aromaterapeutická masáž zad a šíje
 • Jemná biorelease masáž paží a nohou
 • Pečující masáž hlavy a obličeje
 • V ceně lahodný bio čaj

Reflexní masáž - objednejte se

TELEFON:
+420 777 079 165

E-MAIL :
info@studio-obloukova.cz

OTEVÍRACÍ DOBA:
PO - PA: 9:00 - 21:00
SO - NE: 13:00 - 19:00

Napište číslici osm (antispamová otázka)