Orange Academy

Vzdělávací Organizace Orange Academy poskytuje výuku jazykových a akreditovaných rekvalifikačních kurzů po celé České republice.

Jak se vám u nás líbilo?

Co vám může nabídnout vzdělávací organizace Orange Academy?

Vzdělávací Organizace Orange Academy poskytuje výuku jazykových a akreditovaných rekvalifikačních kurzů po celé České republice. Podívejte se, o jaké se jedná a co vám může v jejich rámci nabídnout.

Rekvalifikační kurzy Orange Academy

Orange Academy působí na trhu již od roku 1990. Poskytuje výuku akreditovaných rekvalifikačních kurzů v oboru:

Kurzy vyučují zkušení lektoři s dlouholetou praxí. Jsou koncipovány jak pro úplné začátečníky, tak pro studenty, kteří se chtějí v oboru zdokonalit. Vedení hodin ohodnotilo kladně již několik stovek absolventů. Výukové osnovy jsou schváleny MŠMT.

Součástí rekvalifikačních i jazykových kurzů je i e-learning zdarma. Obsahuje probírané lekce a cvičení, díky nimž si můžete učivo v klidu zopakovat. Pokud kurzem úspěšně projdete, získáte oficiální osvědčení o rekvalifikaci.

Orange Academy vypisuje rekvalifikační kurzy po celé České republice. Najdete je ve velkých i menších městech jako je:

Jazykové kurzy

Kromě rekvalifikačních kurzů můžete u Orange Academy studovat i jazykové kurzy angličtiny a němčiny. Lektoři používají při výuce osvědčené metody Effective English a Effektives Deutsch, které spočívají v časté komunikaci studentů. Hodiny probíhají v plně vybavených učebnách jazykových škol.

Opět je součástí e-learning, kde najdete úkoly na procvičení poslechu, výslovnosti, gramatiky, ale i diktáty a závěrečné testy na konci každé lekce.

Na jazykové kurzy se můžete přihlásit v těchto městech:

V případě vašeho zájmu napište Orange Academy na e-mail: info@orangeacademy.cz, nebo zavolejte na telefon: +420 511 119 990. Adresa kanceláře je: Kudelova 8, 602 00 Brno.

Orange Academy - partnerské články - stránky, které by vás mohly zajímat