Reflexní terapie

Reflexní terapie nebo také reflexní masáž se doporučuje pro obnovu energie, regeneraci a zlepšení psychické rovnováhy. Reflexní terapie je vhodná téměř pro každého.

Reflexní terapie - proč přijít k nám?

Ve spolupráci s našimi klienty a na základě jejich reakcí jsme dali dohromady několik bodu proč si vybrat reflexní terapii od nás.. Jsme přesvědčení o tom, že se vám reflexní terapie od nás bude líbit a předčí vaše očekávání.

Reflexní terapie - o co jde?

Reflexní terapie vám pomůže k celkové obnově toku energie v těle a zároveň díky práci s reflexními body příznivě ovlivní vaší psychiku.

Princip reflexní terapie se odvíjí od pomyslného rozdělení lidského těla na 4 vodorovné a 10 svislých reflexních zón. V těchto zónách je zapotřebí správně lokalizovat nervová zakončení po jejichž aktivaci dochází k ústupu od bolestí a k obnovení běžných funkcí postižených orgánů.

Tyto reflexní body se mohou stimulovat po celém těle, ale nejčastěji se využívají ty, které jsou umístěné na ploskách nohou. Jde tedy o reflexní masáž chodidel. Další reflexní plochy, které jsou také často využity ke stimulaci, se nachází na rukou, šíji, zádech, uších a v pánevní oblasti.

Reflexní terapie Praha - co používáme?

U nás se můžete setkat s řadou nejrůznějších metod a masážních technik. U reflexní terapie využíváme především techniku akupresury. Níže prezentujeme techniky, s kterými se v našem masážním studiu lze setkat.

Reflexní terapie - masážní oleje

U našich procedúr používáme běžně oleje od značky Rituals. Klienti si však mohou u jakékoliv naší masáže Praha vybrat i mezi oleji v Bio kvalitě značky Saloos, nejlepšími ajurvédskými oleji Siddhalepa nebo oleji značky Hawai, které obsahují jojobový, mandlový a slunečnicový olej v kombinaci s jasmínem, ylang-ylangem a růžovým dřevem. S těmito oleji bude reflexní terapie skvělý zážitek.

Reflexní terapie - techniky z bodyterapie

Jde o techniku, kde se jemnými doteky proniká na úroveň svalů a kloubů a pomáhá se unaveným a zatuhlým svalům uvolnit. Tyto techniky jsou vhodné při psychickém přetížení a často se snimi setkáte u naší masáže zad.

Reflexní terapie - lávové kameny

Masáže lávovými kameny jsou velmi žádané a jejich obliba neustále roste. Doporučují se pro vhodné prohřátí a zklidnění vašeho těla. Terapie při které jsou použity lávové kameny, se považuje za jednu z nejlepších pro celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Teplo, které přirozeně kameny vyzařují a odborné masážní techniky, které v našem studiu používáme vám zaručí dokonalý výsledek a uvolnění.

Reflexní terapie - mechanické baňky

Některé druhy masáží provádíme za pomoci mechanických baněk. U reflexní terapie, kde se jedná nejčastěji o stimulaci akupresurních bodů na plosce nohou, tuto metodu nevyužijeme. Technika se používa hlavně pro detoxikaci těla a jeho celkové uvolnění. Metoda může mírnit či úplně odstranit celulitidu, bolesti zad a kloubů.

Reflexní terapie v našem studiu Oblouková

Reflexní terapie jsou naší specializací již řadu let a nejen u této prcedúry, ale i u všech ostatních masáží se zaměřujeme zejména na pssychickou část a rozpoložení člověka tak, aby od nás odcházel vždy spokojený, svěží a rád se k nám znovu vracel. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se našim dalším spokojeným zákazníkem.

Reflexní terapie - stránky, které by vás mohli zajímat

Reflexní terapie reflexní terapie 2 Reflexní terapie 2 Reflexní terapie 3 reflexní terapie Reflexní terapie 5 Reflexní terapie 6 Reflexní terapie 7 reflexní terapie 1 Reflexní terapie 9

Reflexní terapie - balíčky

Připravili jsme pro vás tři vyzkoušené balíčky masáží. Pokud vás žádný uvedený balíček neosloví, tak se podívejte do naší nabídky masáží a vytvořte si balíček vlastní. Masáže můžete volně kombinovat.

HARMONIZAČNÍ MASÁŽ Reflexní terapie 2 900 Kč 90 MINUT (CENA PLATÍ PO - PÁ OD 8:00 - 12:00)
 • Uvolňující masáž zad a šíje
 • Masáž plosek chodidel
 • Masáž hlavy a obličeje
 • V ceně lahodný bio čaj
MASÁŽ ZAD A ŠÍJE Reflexní terapie 900 Kč 90 MINUT (CENA PLATÍ PO - PÁ OD 8:00 - 12:00)
 • Masáž teplými lávovými kameny
 • Havajská masáž LOMI LOMI
 • Baňkování zad
 • Reflexní masáž plosek chodidel
 • V ceně lahodný bio čaj
TERAPEUTICKÁ MASÁŽ Reflexní terapie 3 900 Kč 90 MINUT (CENA PLATÍ PO - PÁ OD 8:00 - 12:00)
 • Aromaterapeutická masáž zad a šíje
 • Jemná biorelease masáž paží a nohou
 • Pečující masáž hlavy a obličeje
 • V ceně lahodný bio čaj

Reflexní terapie - objednejte se

TELEFON:
+420 777 079 165

E-MAIL :
info@studio-obloukova.cz

OTEVÍRACÍ DOBA:
PO - PA: 9:00 - 21:00
SO - NE: 13:00 - 19:00

Napište číslici osm (antispamová otázka)