Aromaterapeutická masáž

Poskytujeme rehabilitační, relaxační, terapeutické a klasické masáže. Řešíme akutní i chronické bolesti celého pohybového aparátu.

on-line rezervace

Chcete se ponořit do stavu hluboké relaxace a užívat si masáž všemi smysly? V tom případě je aromaterapeutická masáž pro vás to pravé. Lidstvo využívá sílu éterických olejů už po tisíce let a tato technika patří mezi tradiční očistu těla i ducha. Nechte se unést vůní olejů a dopřejte si v dnešní náročné době zážitek, který si zasloužíte.

Aromamasáž je spojení léčivých doteků s úchvatnou vůní přírodních olejů. Tato masáž vás dostane do stavů hlubokého odpočinku, v rámci kterého tělo může regenerovat a nabírat své síly.  Mnoho z nás je vystaveno každodenní zátěži ve formě stresu, dlouhého sezení u počítače, nevhodných podmínkách v práci a pohybu ve znečistěném prostředí. Právě proto potřebujeme oddech a momenty, kdy se tělo i mysl opět dostává do pořádku.

Aromaterapeutická masáž a její léčivé účinky

Během aromaterapeutické masáže dochází k rozšíření krevních cév a kapilár. To podporuje krevní oběh a masáž tak napomáhá kvalitnějšímu okysličování krve. Díky tomu bude pro tělo snadnější rozvádět živné látky v těle. Masáž tak mírní mnohé zdravotní potíže od bolesti hlavy přes zažívací potíže a má pozitivní dopad na svaly.

Během masáže dochází k odstranění odumřelých buněk. Vaše kůže tak bude vypadat svěže a zdravě. Aromaterapeutická masáž uvolňuje svaly celého těla. Natahuje zkrácené svaly a vrací tělu pružnost.

Skvěle také působí na lymfatický systém. Aromamasáž odstraňuje toxiny a pomáhá k detoxikaci. Díky ní tělo snadněji vyloučí kyselinu mléčnou a další nepotřebné látky.

V neposlední řadě má skvělé účinky pro duševní pohodu. Během této masáže se dostanete do stavu hluboké relaxace, kdy dojte k propojení těla i mysli. Napětí se uvolní na všech úrovních a vy budete odcházet s pocitem lehkosti. Pocítíte vnitřní klid a vyrovnanost. Navíc si i domů odnesete krásnou vůni olejíčků, která vás bude nabíjet ještě další hodiny.

Aromaterapeutická masáž - jaké olejíčky používáme?

V studiu Masáže Praha pracujeme s těmi nejkvalitnějšími produkty. Klienti si u nás vyberou z luxusních přírodních aromatických olejů, které mají blahodárný vliv na pokožku.

Nabídneme vám úchvatné produkty Pure Fiji, esenciální oleje od Hanna Maria, Nobilis Tilia a Clair Oils.

Aromaterapeutická masáž - proč u nás?

Aromaterapeutická masáž - stránky, které by vás mohly zajímat

Aromaterapeutická masáž Aromaterapeutická masáž 1 Aromaterapeutická masáž 2 Aromaterapeutická masáž 3 Aromaterapeutická masáž 4 Aromaterapeutická masáž 5 Aromaterapeutická masáž 6 Aromaterapeutická masáž 7 Aromaterapeutická masáž 8 Aromaterapeutická masáž 9

Aromaterapeutická masáž - balíčky

Připravili jsme pro vás tři vyzkoušené balíčky masáží. Pokud vás žádný uvedený balíček neosloví, tak se podívejte do naší nabídky masáží a vytvořte si balíček vlastní. Masáže můžete volně kombinovat.

Rehabilitačně - relaxační masáž zad Aromaterapeutická masáž 2 800 Kč 60 MINUT
  • Hloubková masáž zad a šíje
  • Relaxační masáž zad a šíje
  • Baňkování a tejpování problematických partií
Harmonizační masáž Aromaterapeutická masáž 1200 Kč 90 MINUT
  • Relaxační masáž zad a šíje
  • Reflexní masáž plosek chodidel
  • Antistresová masáž hlavy a obličeje
Terapeutická celotělová masáž Aromaterapeutická masáž 3 1600 Kč 120 MINUT
  • Masáž paží a dlaní, masáž nohou a plosek chodidel
  • Jemná masáž zad a šíje
  • Masáž hlavy a obličeje

Aromaterapeutická masáž - kontaktujte nás

ADRESA:
Studio Oblouková
Oblouková 683 / 15
Vršovice, Praha 10

TELEFON:
+420 723 936 482

E-MAIL :
info@studio-obloukova.cz

OTEVÍRACÍ DOBA:
PO - PA: 8:00 - 21:00
SO - NE: 8:00 - 19:00

Napište číslici osm (antispamová otázka)