Masáž hlavy

Masáž hlavy působí na celý energetický systém těla i jeho fyzikální strukturu. Díky masáži hlavy se zlepší psychické funkce.

on-line rezervace

Masáž hlavy - proč přijít k nám?

Na úvod bychom vám radi uvedli pár důvodů, díky kterým se k nám klienti rádi vracejí. U nás ve studiu Oblouková jsme pevně přesvědčení, že s naší masáží hlavy budete jistě spokojeni. Masáž hlavy v našem studiu předčí vaše očekávání a pomůže vám ulevit od stresu.

Masáž hlavy - o co jde?

Masáž hlavy je součástí ájurvédského lékařství, byla praktikována po celé Indii a v jistých částech Asie. V Indii je tato procedúra velmi oblíbená i dnes a je součástí každodenního života. Masáže hlavy jsou zejména vhodné a účinné právě pro dnešní západní společnost. Nejenže se zde nachvíli zastavíte a zrelaxujete, ale masáž hlavy pomůže i vašemu krku, ramenům a horním částem paží.

Masáž hlavy má vyjímečně silný vliv na vyrovnanou mysl a odstranění duševního vyčerpání. Mnoho potíží si nese svůj původ v šíjovém svalstvu. Konkrétně tyto svaly jsou často zkrácené a dochází ke svalové nerovnováze. Pernamentné napnuté svaly nevyvolávají jen migrény ale mohou také zapříčinit problémy s viděním, hučení v hlavě, mravenčení rukou a závratě. Indická masáž hlavy, krku a šíje tak přímo ošetřuje tyto partie.

Masáž hlavy - co využíváme?

Masáž hlavy - metody z bodyterapie

Technika jemných doteků, které pronikají na úroveň kloubů a svalů. Tato metoda vám pomůže při psychickém přetížení, uvolní zatuhlé či unavené svaly.

Masáž hlavy - stabilizační a podpůrné techniky

Doporučujeme při chronických bolestech či po úrazech. K podpoře a stabilizaci používáme tejpovací pásky.

Masáž hlavy - lávové kameny

Masáž lávovými kameny prohřeje a zklidní vaše tělo. Jde o jednu z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Kombinace tepla, které z přírodních kamenů sálá a odborných masážních technik zaručí dokonalý zážitek.

Masáž hlavy - mechanické baňky

Některé naše masáže Praha provádíme i za pomoci mechanických baněk. Tato metoda se provádí především pro celkové uvolnění a detoxikaci vašeho těla.

Díky tzv. suchým baňkám, kde vzniká podtlak, který zapříčiní přisátí oněch baněk na kůži, se vytvoří uvolnění podkoží. Baňkami lze provádět celé masáže.

Masáž hlavy - vibrační ladičku

Mimo masáž hlavy nabízíme proceduru, která je prováděna za pomoci terapeutických ladiček. Lze měnit naše vnitřní rozpoložení, naši mysl, emoce i celé tělo. Díky tomuto vlazení se opět budete cítit v harmonickém rozpoložení mysli i těla.

Masáž hlavy ve Vršovicích vás jistě nezklame

Masážím se věnujeme již mnoho let a máme opravdu řadu zkušeností s různymi typy lidí. Přesvědčte se o našich kvalitách na vlastní tělo. Naše masáž hlavy, ostatní masáže i jóga dosahují té nejvyšší úrovně. Vše probíhá v pohodové rodinné atmosféře, kde se budete cítit komfortně, pohodlně a skvěle si zde odpočinete.

Masáž hlavy - stránky, které by vás mohly zajímat

Masáž hlavy Masáž hlavy 1 Masáž hlavy 2 Masáž hlavy 3 Masáž hlavy 4 Masáž hlavy 5 Masáž hlavy 6 Masáž hlavy 7 Masáž hlavy 8 Masáž hlavy 9

Masáž hlavy - balíčky

Připravili jsme pro vás tři vyzkoušené balíčky masáží. Pokud vás žádný uvedený balíček neosloví, tak se podívejte do naší nabídky masáží a vytvořte si balíček vlastní. Masáže můžete volně kombinovat.

Rehabilitačně - relaxační masáž zad Masáž hlavy 2 800 Kč 60 MINUT
  • Hloubková masáž zad a šíje
  • Relaxační masáž zad a šíje
  • Baňkování a tejpování problematických partií
Harmonizační masáž Masáž hlavy 1200 Kč 90 MINUT
  • Relaxační masáž zad a šíje
  • Reflexní masáž plosek chodidel
  • Antistresová masáž hlavy a obličeje
Terapeutická celotělová masáž Masáž hlavy 3 1600 Kč 120 MINUT
  • Masáž paží a dlaní, masáž nohou a plosek chodidel
  • Jemná masáž zad a šíje
  • Masáž hlavy a obličeje

Masáž hlavy - kontaktujte nás

ADRESA:
Studio Oblouková
Oblouková 683 / 15
Vršovice, Praha 10

TELEFON:
+420 723 936 482

E-MAIL :
info@studio-obloukova.cz

OTEVÍRACÍ DOBA:
PO - PA: 8:00 - 21:00
SO - NE: 8:00 - 19:00

Napište číslici osm (antispamová otázka)