Darkový poukaz na masáž

Poskytujeme rehabilitační, relaxační a terapeutické masáže. Řešíme akutní i chronické bolesti celého pohybového aparátu.

on-line rezervace

Dárkový poukaz na masáž je dárek vhodný pro každého

Lámete si hlavu nad tím, co koupit svým blízkým k narozeninám, Vánocům, či k jiné slavnostní příležitosti? Nechcete utrácet za hlouposti a rádi dáváte plnohodnotné dárky, které potěší a pomohou? V tom případě zvolte dárkový poukaz na masáž.

Ve studiu Masáže Praha s klienty rádi zkonzultujeme jejich zdravotní problémy, současný zdravotní stav a zeptáme se jich, jaké mají od masáže očekávání. Našimi zákazníky jsou lidé, kteří přicházejí se zdravotními problémy a chtějí řešit chronické i akutní bolestivé stavy. Dále k nám docházejí klienti soustředící se na pohodu duše, relaxaci, toužící po hlubokém léčivém zážitku.

dárkový poukaz na masáž

Dárkový poukaz na masáž - proč u nás?

Dárkový poukaz na masáž - co nabízíme

Voucher na masáže může přinést úlevu od bolesti a relaxaci. Nabízíme klasické masáže, ke kterým patří masáž hlavy, zad, chodidel či reflexní masáž. Umíme klasickou masáž, ale rádi nabízíme svým klientům i něco navíc.

V případě chronických problémů pomáhá Dornova metoda, která s milimetrovou přesností vrací obratle a klouby tam, kam patří. K oblíbené proceduře patří i masáž lávovými kameny. Tato tisíce let stará léčivá metoda uvolňuje škodlivé energie z těla, prokrvuje cévy a přináší úlevu od bolavých svalů. K další tradiční technice patří i ajurvédská masáž vyrovnávají krevní tlak. Tato procedura dále podporuje detoxikaci a lymfatický systém. Pravidelné masáže zlepšují kvalitu spánku a činnost orgánů.

Dárkový poukaz na masáž přináší i méně tradiční procedury. Svým klientům dopřáváme i balijskou masáž, havajské masáže Lomi Lomi, biorelease a další.

Dárkový poukaz na masáže se tak dá využít mnoha způsoby tak, aby byl obdarovaný spokojena a vybral v nabídce to, co mu bude vyhovovat nejvíce.

Dárkový poukaz na masáž - Vždy něco navíc

Pokud se rozhodnete pořídit dárkový poukaz na masáž u nás, nemusíte se bát stereotypů. Ve studiu Masáže Praha získají klienti zážitky navíc.

Kromě doteků využíváme i zvukové vibrace. Vibrační ladička dokáže měnit naše vnitřní rozpoložení, harmonizuje tělo i mysl. Zklidňující a harmonizační účinky mají i tibetské činelky. Díky jejich tónům se klient dostane do stavu meditace. Tok energie v těle se usměrňuje, což má výborný vliv na centrální nervovou soustavu.

Využíváme i luxusní masážní oleje. Díky nim se ještě více naladíte na masáž a vůně vám bude připomínat hluboký relaxační zážitek. Používáme francouzské bio oleje značek Altearah či Pure Fiji a od českých značek nabízíme Clair Oils a Hannah Maria.

Dárkový poukaz na masáže u nás je dárek, který potěší každého. Přináší zdraví, relaxaci, odpočinek i hluboké naladění na sebe sama a spouští procesy samoléčení.

Dárkový poukaz na masáž - stránky, které by vás mohly zajímat

Dárkový poukaz na masáž Dárkový poukaz na masáž 1 Dárkový poukaz na masáž 2 Dárkový poukaz na masáž 3 Dárkový poukaz na masáž 4 Dárkový poukaz na masáž 5 Dárkový poukaz na masáž 6 Dárkový poukaz na masáž 7 Dárkový poukaz na masáž 8 Dárkový poukaz na masáž 9

Dárkový poukaz na masáž - balíčky

Připravili jsme pro vás tři vyzkoušené balíčky masáží. Pokud vás žádný uvedený balíček neosloví, tak se podívejte do naší nabídky masáží a vytvořte si balíček vlastní. Masáže můžete volně kombinovat.

Rehabilitačně - relaxační masáž zad Dárkový poukaz na masáž 2 900 Kč 60 MINUT
  • Hloubková masáž zad a šíje
  • Relaxační masáž zad a šíje
  • Baňkování a tejpování problematických partií
Harmonizační masáž Dárkový poukaz na masáž 1300 Kč 90 MINUT
  • Relaxační masáž zad a šíje
  • Reflexní masáž plosek chodidel
  • Antistresová masáž hlavy a obličeje
Terapeutická celotělová masáž Dárkový poukaz na masáž 3 1700 Kč 120 MINUT
  • Masáž paží a dlaní, masáž nohou a plosek chodidel
  • Jemná masáž zad a šíje
  • Masáž hlavy a obličeje

Dárkový poukaz na masáž - kontaktujte nás

ADRESA:
Studio Oblouková
Oblouková 683 / 15
Vršovice, Praha 10

TELEFON:
+420 723 936 482

E-MAIL :
info@studio-obloukova.cz

OTEVÍRACÍ DOBA:
PO - PA: 8:00 - 21:00
SO - NE: 8:00 - 19:00

Napište číslici osm (antispamová otázka)